Vítejte na mé stránce "AC SPARTA PRAHA"

Miroslav Slepička se vrací do Sparty

27. června 2011 v 10:22 | Zita |  Novinky

Miroslav Slepička se vrací do Sparty

Sparta v pátek dopoledne úspěšně dokončila jednání o příchodu Miroslava Slepičky. Devětadvacetiletý útočník podepsal s letenským týmem smlouvu na dva roky s roční opcí. "Sparta pro mě byla prioritou od začátku, jsem tu jako doma," prohlásil zkušený fotbalista po podpisu smlouvy.

Vracíš se do Sparty po dvou a půl letech. S jakým očekáváním přicházíš?
Očekávání jsou jednoduchá - dostat se do základní sestavy, vybojovat titul a poprat se o evropské poháry, ve kterých se chceme dostat znovu co nejdál

V médiích se spekulovalo, že o tebe má zájem i Plzeň. Co rozhodlo, že jsi zvolil Spartu?
Rozhodlo především to, že jsem sparťan. Mám tady spoustu kamarádů a cítím se tu jako doma. Sparta pro mě byla prioritou hned od začátku. Dostal jsem od ní konkrétní nabídku a trenéři mi řekli, že mě chtějí v týmu.

Měl jsi i nabídky ze zahraničí?
Nějaké náznaky byly, ale byl jsem rozhodnutý se vrátit domů.

Už víš, co od tebe budou očekávat trenéři?
S trenéry jsem měl dlouhý rozhovor, ve kterém mi řekli, co se ode mě očekává. Mám z toho velmi dobrý pocit.

Trenér Martin Hašek říkal, že máš výhodu oproti jiným posilám, protože znáš zdejší prostředí a atmosféru. Může ti to pomoci rychleji se sžít s týmem?

Určitě je to pro mě dobře, že už jsem si Spartou v minulosti prošel. Moc rád na ty roky vzpomínám a je to jeden z důvodů, proč jsem se vrátil. Jsem hotový hráč, který ví, co ho tady čeká a ví, jak to zde chodí
.
Na co nebo koho se nejvíc těšíš?
Nemůžu se dočkat až si zase zahraju před sparťanskými fanoušky. Těším se na stadion, na atmosféru, na vše okolo Sparty. Kdo to nezažil, tak nemá tušení, o co všechno přichází. Je to nezapomenutelné.

Jak vzpomínáš na angažmá v Dinamu Záhřeb? Zpočátku si dostával příležitostí dost a dával si góly. Postupně se to ale změnilo. Co se stalo?
Chtěl jsem si tehdy vyzkoušet zahraniční angažmá. Jsem za tuhle životní zkušenost rád, takže na to angažmá vzpomínám rád. Lidi jsou tam příjemní, ale klub vlastní člověk, který si vybírá drahé hráče, kteří se tam mění strašně často. Stejně tak i trenéři. Jednání s hráči je tam na úplně jiné úrovni, po určité době si tam připadáte jako kus hadru. Ale jak jsem řekl, jsem vděčný, že jsem si tam mohl zahrát.

http://www.ran.de/de/fussball/zweite-liga/1101/Bilder/485/264469-miroslav-slepicka-spielte-mit-sparta-prag-in-der-champions-league_485x364.jpg

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama