Vítejte na mé stránce "AC SPARTA PRAHA"

Informace o hráčích na hostování

30. dubna 2011 v 19:52 | Zita |  Novinky

Ani během Velikonoc nezaháleli sparťanští fotbalisté, kteří působí na hostování v jiných českých či slovenských klubech. Zdeněk Folprecht odehrál celé utkání v dresu Zbrojovky proti Hradci Králové.

Na následujících řádcích vám nabízíme přehled, jak si jednotliví hráči vedli.

Zdeněk Folprecht - FC Zbrojovka Brno: Spartťanský záložník odehrál celých devadesát minut v utkání brněnské Zbrojovky na hřišti Hradce Králové. Předposlední tým ligové tabulky ovšem znovu prohrál. Tentokrát 0:1.

Róbert Valenta - FC Zbrojovka Brno: Slovenský záložník nenastoupil do utkání v Hradci, ani za rezervu Zbrojovky proti Slavičínu.

Milan Jurdík - 1. FK Příbram: Příbram podlehla na hřišti Českých Budějovic 0:3, mladý sparťanský útočník zůstal jen mezi náhradníky.

Josef Divíšek - 1. FK Příbram: Stejně jako Milan Jurdík strávil celý zápas v Budějovicích jen na lavičce.

Lukáš Třešňák - FK Baumit Jablonec: Třetí tým ligy nečekaně podlehl poslednímu Ústí nad Labem. Sparťanský útočník vystřídal v 73. minutě Jana Vošahlíka a o pár minut později měl velkou smůlu. Postupoval ze strany sám na brankáře, kterého prostřelil, jenže obránce Ústí míč vykopl z brankové čáry.

Lukáš Hejda - FK Baumit Jablonec: Stoperská naděje Sparty do utkání s Ústím nad Labem nezasáhla.

Lukáš Zich - Hradec Králové: Při výhře Hradce nad Brnem zůstal na lavičce náhradníků.

Bohumil Nádeníček - Graffin Vlašim: Vlašim podlehla na domácí půdě Kladnu 2:3. Bohumil Nádeníček nastoupil v 70. minutě, krátce na to vstřelili hosté vítězný gól. O den později si sparťanský útočník zahrál celých devadesát minut za rezervy Vlašimi, vstřelil jeden gól a pomohl k vítězství 3:0 nad Litolí.

Vojtěch Kulovaný - Graffin Vlašim: Odchytal za rezervu Vlašimi celý zápas proti Litolí a udržel čisté konto.

Martin Jirouš - Dukla Praha: Sparťanský útočník odehrál celý zápas v dresu Dukly, která prohrála na hřišti Hlučína 1:2.

Robert Mariotti - Viktoria Žižkov: Nezasáhl ani do utkání A týmu, ani rezervního družstva.

Jan Kadlec - Dunajská Streda: Kadlecův tým opět prohrál. Tentokrát 0:3 na hřišti Spartaku Trnava 0:3. Jan Kadlec odehrál závěrečných třináct minut utkání.